Şifreniz yoksa boş bırakın.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet YoLuyla PayLaşılan Bilgiler

Sohbet YoLuyla PayLaşılan Bilgiler

Kısa bir etkileşim büyük bir verimi doğurur
Kısa bir konuşma molası sağlığımız için pozitif etkiye sahip. Michigan Üniversitesi’nin 2010 yılında yaptığı bir araştırmaya göre,  meslektaşlarımızla birlikte verdiğimiz küçük sohbet molalarının, beynimizin egzersiz yapmasına yardım ettiğini ve bilişsel işlevlerimizi geliştirebileceğini ortaya koydu.

Sohbet yoluyla paylaşılan bilgiler bakış açımızı değiştirebilir veya orijinal duruşumuzu doğrulayabilir. Her zaman her konuda haklı olamayız. Sohbet bize bunu hatırlatır.Yada tam da dogru yolda oldugumuzu bize gosterir.

Sohbet bizlere sosyal destek verir. İster arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle bilgi paylaşımı, tavsiye verme veya sadece kendinizi ifade etmek için konuşun, bu süreç, işler planlandığı gibi gitmediğinde dayanıklılığınızı artırmanıza ve daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olacak bir perspektif oluşturmanıza yardımcı olur. Özetle küçük konuşma molalarının bizleri daha iyi problem çözücüler haline getirir.

Gun icerisindeki islerimizde stres, kafa doluluğu  Sohbet ihtiyacimizi artirir.Guzel diyaloglarin sonucunda kendimizi biraz daha aktif, biraz daha verimli hissederiz. Varligimizin muhabbetlerle insanlara dokunmasi bizlerin kendimize olan inancini artirir. Ozguven dinlenme onemsenme duygusunun yanısıra kendimize özgü kisiliklerimizin guzelliklerini farketmemize yol acar.

Gunumuzde sohbet ihtiyacinin varligi sayesinde sosyal aglar yardimiyla artik dunyada Iletisimi had safhalarda gormekteyiz. Sohbetin teknolijik gelisimler sayesinde Tum dunyada yayginlasma hizi yadirganmayacak derecede hizlilasti.
Sözkonusu Diyalog Sohbet oldugunda insan iliskileri olumlu yonde etkilendi.
Bu hizli buyume insanlarin Sohbetten aslinda ne cok sey beklediklerini gozler önüne serdi.

Günümüz Çağında Bahsettigimiz Bu Olaylara Ek Birde Sohbet Platformları Mevcut.Örneğin Sİtemiz İçerisinde barındırdıgımız Mobil sohbet chat sohbet ask sohbet odalarımızı ziyaret edebilir birbirinden keyifli anlar ve birbirinden kıymetlı arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Netice Olarak bu tür platformlarda olmak isteyen binlerce insan mevcut. Hem birbirinden değerli dj lerimizle doyumsuz sohbetin keyfini sürebilir hemde yeni aşklara yelken açmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey www sohbetaskim com yazıp bizlere ulaşmanızdır. bizler sizi agırlamanın gururu ve onuru yaşıyor olacağız.

Sohbetaskim Com ailesi olarak sizlere mutlu birgun Sağlıklı bir hayat diliyoruz. Birdahaki makalemizde görüşmek dileği ile hoşça kalın Dostça kalın…


Yazar: DeLaLoo

Yayınlanma Tarihi: 24-03-2021

Kategori: CHAT, Chat Odaları, Chat Siteleri, Chat Sohbet, Dostlarmekani, Genel

Görüntüleme: 879 Defa

Etiketler: , , ,

1 Yorumlar
CihaN

En Sıkı Dostlukların Yaşandığı, Aile Ortamını Aratmayan Güzel İnsanlara Selam Olsun, Başarılarınızın Devamı Dilerim Keyifli Sohbetler

Bir cevap bırakın.