Şifreniz yoksa boş bırakın.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Herşeye Rağmen Gülümsemek

Herşeye Rağmen Gülümsemek

Gülmek hayat ışığıdır, sevgi ,sevinç ve umuttur.Gülen yüzde ve gönülde gül açar.
Seviyeli mizaha büyük gereksinim bulunmaktadır. Dünyayı saran virüs belasına karşı bağışıklığınızı güçlendirmek için ve Huzur, sağlık ve mutluluk için gülünüz.Gülmek insana özgüdür. Son zamanlarda tüm dünyayı kasıp kavuran hatta ülkemizde dahil olmak üzere birçok can kaybına sebeb olan virüs belasına ragmen,hayata,herşeye rağmen gülümsemek belkide en ihtiyac duydugumuz ihtiyaçların başında gelir.

Yaşanmış ve yaşanmakta olan herşeye rağmen dimdik durabilmenin adıdır gülümsemek. Yada karşındakini güldürebilmektir. önemLi olan uzakta olan insanlara bir nebze olsun mutluluk kaynağı sağlayabilmektir. Gündelik hayatımızda gerek işlerimizin verdiği stres gerekse birtakım değişik olaylardan dolayı birçoğumuz değişik şeylerle ugraşmak istiyoruz.

Bunlardan bir taneside Sohbet platformlarıdır. Bilindiği üzere Sohbet platformları birçok insan tarafından rağbet görülen ihtiyaçların başında gelmektedir Bu sohbet platformlarından biriside sohbetaskim com dur. sitemiz içerisinde birbirinden keyifli oyun kanalları birbirinden güzel sohbet odaları ve birbirinden değerli dj arkadaşlarımız mevcuttur. ister oyun kanallarında heyecan verici dakikalar yaşıyabilir,istersenizde sohbet odalarımızda birbirinden değerli ve kıymetlı dostlar edinebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı.

Birçoğumuzun belkide gülümseme sebebi bu sohbet platformlarında tanıdıgımız insanlardır. çünkü kilometrece uzaklıktaki insanlar bile bazen yüzümüzü güldürmeyi başarabilmektedir. böyle değerli dostlar edinebilmek adına bu tür sohbet platformları ve odaları son yıllarda oldukca rağbet görülmektedir. sitemizde aşk sohbet odaları oyun odaları radyo odalarımız ve sohbet odalarımız mevcut olup siz değerli dostların huzuruna sunmanın keyfini sürmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşıp keyifli dakikaların huzurunu yaşıyabilirsiniz..

Unutmayın gülmek harika bir eylemdir. sizde gülmek güldürmek ve eglenmek istiyorsanız Sohbetaskim com tam tercihinize Göre…


Yazar: DeLaLoo

Yayınlanma Tarihi: 04-04-2021

Kategori: Aşk Sohbet Chat, CHAT, Chat Sohbet, Mobil Chat, Sohbet, Sohbet Girisi

Görüntüleme: 810 Defa

Etiketler: , , ,

Bir cevap bırakın.