Şifreniz yoksa boş bırakın.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Hayattaki acı dolu anlar

Hayattaki acı dolu anlar

Sadece insanlar çaresiz kaldıklarında yalan söylerler. Benim yalanımsa, hayatımdan çaldıklarım, çalınanlar. Bir nebze mutluysam oda iki saniye sürüyor. En tuhafıda Yalanına etraf inanıyor ama kendini asla kandıramıyorsun çünki olmuş bitmiş şeyler yakamızı hiç bırakmıyor.

Sustuklarımız var dile gelse acılarımız genede onları en derinde saklarız. Vakitsiz açan çiçek gibiydi aslında yaşamak ve yaşadıklarını kimseye anlatamamak. Güçlüymüş gibi görünüpde aslında bir köşeye geçince gözlerimizden süzülen yaşlar en zayıf noktamızdır. Bu zayıf noktamızı kimsenin farkedememeside aslında düpedüz bir yalan söylemeyeceydi..

Lafı dönderdik durduk ama en zoruda yaşamak herşeye rağmen yaşamak. İnsan hergün tekrar deniyor yalansız dolansız birgüne uyanmayı. Gün geçtikçe geçmişini tırnaklarıyla kazıya kazıya unutuyor insan. Bir nebze olsun insan mutluluk arıyor geçmişte ama mutlu olunan birgün bile yok işte..

Tutuşup yandığımız günler mutlaka geçip gider işte ozaman anlarızki yalanlar da geride kalmış yeni bir sayfa açmışız kendimize ve herşey yolunda. Şimdi işte tamda güçlü olamaya gücümüz var bizim.

Acılar tüm benliğimizle bir bütün oluşan bir duygudur.kimisi acısıyla beslenir kimisi acısıyla dert ortagı olur.ama çogu insan acıyı hep içinde yaşar.oysaki acıyıda kederide değer verdıklerımızle paylaşmanın verdiği o hafiflikte herşeye bedeldir nolursa olsun dostlar acınızı kendi içinizde biriktirmeyin gerektigi yerde paylasmasını bilinki acılarınızla beraber yok olmayı göze almayın. günümüzde aşk acısı çeken birçok insan mevcut. bu acıya şoyle bir örnek verecek olursak hayat bize acıyı unutturmaz sadece alıştırır.

Zaman alıştırana kadar bizi o acıya ozamana kadar yok olup gitmeyin.sevmeyi hiç bir zaman bırakmayın. insan sevin insan biriktirin emin olunki kazanan daima siz olacaksınız. acılarla yaşamak herkes için zordur önemli olan o acıların  ve hayattaki tüm zorlukların uzerınden gelebilmek. eğer üstesinden gelmeyi becerebiliyorsanız bu dünyadaki en güçlü insan sizsiniz demektir..


Yazar: DeLaLoo

Yayınlanma Tarihi: 05-02-2021

Kategori: Genel, SOHBET Ve SÖYLESi

Görüntüleme: 629 Defa

Etiketler: , , ,

Bir cevap bırakın.