Şifreniz yoksa boş bırakın.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Güncel burçlar

Güncel burçlar

Burclar ve Özellikleri

KOÇ: (21 Mart – 20 Nisan) Elementi: Ates Yönetici Gezegen: Mars(Savas ve Enerji Gezegeni) Ugurlu Sayilar: 1 ve 9 Olumlu Özellikler: Enerjik, Cesaret verici, durdurulmaz, cesur, adanmis, sefkatli Olumsuz Özellikleri: kibirli, benmerkezci,buyurgan,inatci,umursamaz,kiskanc Gizli tutkulari: 1 numara olmak Güclü Yanlari: cesur, kararli, öz güvenli, coskulu, dürüst, tutkulu olmalari Zayif Yanlari: Sabirsiz, dengesiz, cabuk öfkelenen, saldirgan olmalari Koç burclari zeki, kendine güvenen ve hirsli olmalariyla bilinirler. Yaptiklari her iste iddialidirlar ve düsüncelerini ifade ederken cevrelerindeki insanlar üzerinde etiki birakirlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

 

BOGA: (21 Nisan – 20 Mayis) Elementi: Toprak Yönetici Gezegen: Venüs (güzelligin ve askin gezegeni) Ugurlu Sayilar: 4 ve 6 Olumlu Özellikler: Sabirli, düzenli, yardimci, romantik, özenli, adanmis Olumsuz Özellikleri: Fazla hosgörülü, inatci, tembel, fazla ihtiyatli Gizli Tutkulari: Herseyin en iyisine sahip olmak Güclü Yanlari: Güvenilir, sabirli, pratik, sorumluluk sahibi, stabil olmalari Zayif Yanlari: Inatci, sahiplenici, tavizsiz olmalari Boga burclari inatci kisilerdir. Sabirli ve güvenilirdirler. Ilgi duyduklari seylere tutkuyla baglanirlar. Ilgili, korumaci ve tutkulu olmalari, onlari ikili iliskilerinde basarili kilar.

 

IKIZLER: (21 Mayis – 21 Haziran Elementi: Hava Yönetici Gezegen: Merkür (iletisim ve haberlesmenin gezegeni) Ugurlu Sayilar: 5 ve 7 Olumlu Özellikler: Etkileyici, özgün, is bilen, alimli, akilli, maceraci Olumsuz Özellikleri: Vesveseli, dengesiz, iki yüzlü, yargilayici, depresif Gizli Tutkulari: Tüm cevaplari bulmak Güclü Yanlari: Kibar, sevecen, merakli, uyumlu, yeni fikirleri cabucak ögrenebilir olmalari Zayif Yanlari: Gergin, tutarsiz ve kararsiz olmalari Ikizler burcunun sembolündeki „Ikizler“, burcun esnek ve uyumlu yapisini yansitir. Ikizler burcundan olanlar kendilerini cevrelerindeki insanlarin ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenler ruh halleri ve kisilikleri bulunduklari ortama göre degiskenlik gösterebilir.

Dostlarmekani

YENGEC: (22 Haziran – 22 Temmuz) Elementi: Su Yönetici Gezegen: Ay (duygulari ve ruhsal durumlari yöneten) Ugurlu Sayilar: 2 ve 3 Olumlu Özellikler: Yardimsever, sabirli, merhametli, anac, romantik, yaratici Olumsuz Özellikler: Dedikoducu, burnu havada, ketum, asiri duyarli, fazla rekabetci Gizli Tutkulari: Arkadaslarina ve Ailesine göz kulak olmak Güclü Yanlari: Hayal gücü yüksek, sadik, duygusal, sempatik, ikna gücü yüksek olmalari Zayif Yanlari: Bunalimli, kötümser, süpheci, manipülatif olmalari Yengecler kendilerini güvence altina almayi ve bagliligi cok önemserler. Iclerindeki cocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. Ilginc kisilikleri sayesinde eglenceli zaman gecirebileceginiz insanlardir. Hayal gücleri gelismistir. Ne kadar karmasik duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularini ve düsüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadirlar.

 

ASLAN: (23 Temmuz – 23 Agustos) Elementi: Ates Yönetici Gezegen: Günes Ugurlu Sayilar: 1 ve 3 Olumlu Özellikler: Cesur, kibar, cömert, sadik, koruyucu, dobra, eglenceli Olumsuz Özellikler: Küstah, müsrif, özensiz, tas kalpli, kiskanc, saldirgan Gizli Tutkulari: Dünyayi yönetmek Güclü Yanlari: Yaratici, tutkulu, cömert, cana yakin, neseli, espirili olmalari Zayif Yanlari: Küstah, inatci, benmerkezci, tembel, kati olmalari Aslanlar hayata karsi devamli pozitif oluslariyla ve yaptiklari her ise eglence katmalariyla bilinirler. Yasadiklari her duruma olumlu tarafindan yaklastiklari icin yaptiklari her isten gurur duyarlar.

 

BASAK: 24 Agustos – 23 Eylül) Elementi: Toprak Yönetici Gezegen: Merkür (iletisim gezegeni) Ugurlu Sayilar: 5 ve 14 Olumlu Özellikler: Adanmis, becerikli, yardimsever, caliskan, hazircevap, pratik Olumsuz Özellikler: Vaaz verme meraklisi, kendi kendine zarar verme, kendine acima, sekilci Gizli Tutkulari: Kahraman olmak Güclü Yanlari: Sadik, analitik, nazik, caliskan, pratik olmalari Zayif Yanlari: Utangac, endiseli, asiri yargilayici olmalari Basaklar analitik yetenek gerektiren konularda oldukca iyidirler. Matematiksel bakis aclarini özel hayatlarindan is yasamina kadar hayatlarinin her alaninda kullanirlar. Düzenli ve planli yasamayi severler ve bunu yasamlarinin her alaninda uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her seye yeterli zaman ayirabilme konusundaki üstün basarilari nedeniyle sürekli bir adim önde giderler.

 

TERAZI: (24 Eylül – 23. Ekim) Elementi: Hava Yönetici Gezegeni: Venüs (güzelligin ve askin gezegeni) Ugurlu Sayilar: 4 ve 6 Olumlu Özellikler: Cekici, sevimli, adil, cana yakin, paylasimci, romantik Olumsuz Özellikler: Faydasiz, kararsiz, asiri duygusal,manipülatif, simarik,kuruntulu Gizli Tutkulari: Sevmek ve sevilmek Güclü Yanlari: Dayanismaci, diplomat, zarif, tarifsiz, sosyal olmalari Zayif Yanlari: Kararsiz olmalari, catismadan kacmalari, kendilerine acimalari Teraziler oldukca hassas ve duygusal kisilerdir. Digerlerinin duygusal ihtiyaclarini iletisim kurmasalar da anlarlar ve buna göre hareket edebilirler. Teraziler diplomatik kisilerdir. Kisiler arasi problemlerde, probleme iki tarafin da duygu ve düsüncelerini dahil ederek degerlendirme yaparlar.

 

AKREP: (24 Ekim – 22 Kasim) Elementi: Su Yönetici Gezegen: Plüton (Gücün ve yenilemenin gezegeni) Ugurlu Sayilar: 8, 11, 18, 22 Olumlu Özellikler: Sabirli, derinlemesine bilgi sahibi, disiplinli, dikkatli Olumsuz Özellikler: Kindar, asil niyetini gizleyen, herkeze karsi güvensiz Gizli Tutkulari: Baskalarinin hayatina dair herseyi bilmek, tam kontrole sahip olmak Güclü Yanlari: Güclü beden, psikolojik direnc, sabir ve sükut Zayif Yanlari: Kiskanclik, pasif-agresif tutum, bencillik Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusalliklaridir. Insan zihnini cok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle cevrelerindeki insanlarin adimlarini önceden tahmin edebilirler. Akrepler hirslidirlar. Kafalarina koyduklari sey her neyse, ona ulasabilmek icin ellerinden gelen herseyi yaparlar.

 

YAY: (23 Kasim – 21 Aralik) Elementi: Ates Yönetici Gezegen: Jüpiter (Sans ve ilerlemenin gezegeni) Ugurlu Sayilar: 3, 7, 9 Olumlu Özellikler: Dürüst, tarafsiz, iyimser, coskulu, cesaretlendirici, adanmis Olumsuz Özellikler: Tartismaci, umursamaz, tuhaf, vaaz verme meraklisi, nezaketsiz, kendinden cok emin Gizli Tutkulari: Kurallari koymak Güclü Yanlari: Cömert, idealist, esprili olmasi Zayif Yanlari: Asla tutamayacagi sözler vermesi, cok sabirsiz olmasi, kaba konusmasi Yay burclarinin en belirgin özelligi, hayata karsi fazlasiyla pozitif bir bakis acisi gelistirmis olmalaridir. Degisim hayatlarinin olmazsa olmazidir. Her durumda ve kosulda farklilik ararlar. Yaylar ahlaki degerlere cok önem verirler ve bu degerleri kendi yasamlarinda uygulamaya calisirlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve acik fikirlidirler. Bu nedenle iletisim kurmakta hic zorluk cekmezler. Bir cok farkli konuda yetenekli olabilirler, bu nedenlede farkli islerde basari elde edebilirler.

 

OGLAK: (22 Aralik – 20 Ocak) Elmenti: Toprak Yönetici Gezegen: Satürn (disiplinin ve olgunlugun gezegeni) Ugurlu Sayilar: 4 ve 8 Olumlu Özellikler: Sadik, ailesine düskün, caliskan, adanmis, dürüst, korkusuz Olumsuz Özellikler: Kötümser, bagislamaz, soguk, maddiyatci, burnu havada, umutsuz Gizli Tutkulari: Her ihtiyaci karsilamak Güclü Yanlari: Sorumluluk sahibi, disiplinli, otokontrollü ve iyi yönetici olmalari Zayif Yanlari: Herseyi bildigini zanneden, bagislamaz, kücümseyici olmalari Hedef odaklilik deyince akla Oglaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri seye ulasmak oldugunda gözleri baska hicbirsey görmez. Yasamlarinin her alaninda analitik ve hedef odaklidirlar. Yavas ve saglam adimlarla ilerlemeyi severler. Özelestiri yapmaktan cekinmezler ancak baskalarini elestirirken oldukca dikkatli davranirlar. Planlari oluslari ve sebep-sonuc iliskisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sifatini iyi tasirlar.

 

KOVA: (21 Ocak – 19 Subat) Elementi: Hava Yönetici Gezegen: Uranüs (özgünlügün gezegeni) Ugurlu Sayilar: 4, 7, 11, 22, 29 Olumlu Özellikler: Bagimsiz, özgün, insani, acik fikirli, adil, mantikli Olumsuz Özellikler: Tavizsiz, gösterici, söz tutamama Gizli Tutkilari: Tamamen özgür olmak Güclü Yanlari: Özgün fikirler üretebilmek, hizli ögrenmek,yeniliklere acik olmak Zayif Yanlari: Hevesinin cabuk kirilmasi, alingan olmak, mesafeli olmak Kovalarin en belirgin özellikleri güclü iletisim yetenekleridir. Asiri sosyaldirlar ve cevrelerindeki insanlari kendilerine cekerler. Arkadaslarina ve ailelerine baglidirlar. Oldukca yaratici ve eglenceli kisilerdir. Arkadaslari arasinda popülerdirler.

 

BALIK: (20 Subat – 20 Mart) Elementi: Su Yönetici Gezegen: Neptün (Hayal gücünün gezegeni) Ugurlu Sayilar: 3 ve 9 Olumlu Özellikler: Romantik, yardimsever, bilge, rahatlatici, yaratici Olumsuz Özellikler: Saflik, kendine acima, gerceklikten kopukluk, kendine zarar verme, bagimli Gizli Tutkulari: Kosulsuz aski bulmak Güclü Yanlari: Sefkatli, sanatci ruhlu, sezgisel, nazik, bilge Zayif Yanlari: Korkak, cabuk güvenen, hüzünlü olmasi, gerceklikten uzak olmasi, kendini feda etmesi Baliklar genelde utangac olmalariyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginc davranislar sergileleyebilirler. Sizi tanimaya basladiklarinda, cevrenizdeki anlasilmasi en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalariyla bilinirler ve romantizmi herkez tarafindan bilinen, geleneksel kaliplar cercevesinde yasamayi severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevdiklerini hissettiklerinde korumaci ve sevgi dolu davranirlar.


Yazar: DeLaLoo

Yayınlanma Tarihi: 25-10-2021

Kategori: CHAT, Chat Odaları, Chat Siteleri, Chat Sohbet, Genel

Görüntüleme: 276 Defa

Etiketler: , , ,

Bir cevap bırakın.