Camfrog Benzeri Görüntülü Sohbet

Camshare , Ekim 2003’te bir görüntülü sohbet ve çevrimiçi mesajlaşma istemcisi olan Camfrog’u piyasaya sürdü. Tüketicilerin dünyanın her yerinden insanlarla görüntülü sohbet etmesine ve sohbet odalarında arkadaş bulmasına olanak tanır. İnterneti yüksek Camfrog tüketicileri kendi video konferans gruplarını oluşturup yönetebiliyor.

Camfrog.com Başlıca Özellikleri

Arkadaş bulma uygulamasının en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Camfrog , canlı web kamerası sohbet sitelerimizde (herhangi bir cihazda!) dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebileceğiniz ücretsiz bir video konferans topluluğudur.
  • Canlı video tartışma forumlarımıza katılarak kısa sürede yeni arkadaşlar edineceksiniz!
  • Yüzlerce canlı yayın sohbet sitemizden bir diğerinde, en sevdiğiniz grup sohbetlerinde yabancılarla görüntülü sohbet , tartışma konuları, arkadaşlarla video konferans ve tanıdıklarla kaynaşma ve çekici sinyaller.
  • Gizli modda olabilir ve Camfrog’daki herkesle görüntülü sohbet edebilirsiniz veya herkese açık görüntülü sohbet odalarımızda arkadaşlarınızın yanında kendiniz olabilirsiniz.
  • İlginizi çeken video çevrimiçi sohbetlerde, sonsuz sayıda yüksek kaliteli canlı kamerayı izleyebilirsiniz. Yüzlerce kişi aynı anda görülebilir, bu yüzden iyi vakit geçirmeye hazır olun!

Kamera Yazılı, Sesli veya Görüntülü Sohbetlere Katılmak için Temel Bir Araç Değildir.

Camfrog Video Chat, on binlerce kişinin gerçek zamanlı görüntülü, sesli ve yazılı sohbetlere katılmasını sağlayan modern bir sohbet yazılımıdır. Program, diğer sohbet odası üyelerini aynı anda görüntülemenize, konuşmanıza ve onlara yazmanıza olanak tanır. Tüm görüntülü sohbetler için bir Web Kamerasına ihtiyacınız yoktur, dolayısıyla sohbetiniz olmasa bile katılabilirsiniz. Camfrog sohbet odaları özel veya genel olabilir ve onlardan cep veya ev telefonlarıyla iletişim kurabilirsiniz.

Araçlar Reşit Olmayanları Bilgileri Açıklamaktan veya Alakasız Sohbet Odalarına Katılmaktan Korur.

Instant Messenger’ı kullanırken, Camfrog Video Chat’teki çeşitli izleme yazılımı, reşit olmayanları çok fazla kişisel bilgiyi ifşa etmekten ve belirli sohbet odalarına katılmaktan etkili bir şekilde korur. Gizlilik ve Güvenlik, Video ve Ses, Arşiv, Diller ve Kısayol Tuşları, Skype rakibinde bulunan diğer seçenekler arasındadır.

Çözüm

Yabancılarla konuşabilir, hobilerinizi tartışmak ve halka kendinizi tanıtmak için bir web kamerası ve canlı yayın kurabilir veya kameradan çekiniyorsanız daha kişisel bir konuşma için kameradan kameraya görüntülü sohbete katılabilirsiniz.
Gerçek arkadaşlıklar kurmak için yetişkin sohbetine başlayın. Rastgele sohbet odalarımızda denemeye başlayın!

Bir yanıt yazın